Spotkania brokerskie

Spotkania biznesowe STOM 2017

Firm z branży metalowej i maszynowej

Kielce, 29 marca 2017

RELACJA Z WYDAŻENIA:

Ponad 70 bilateralnych spotkań firm odbyło się w Kielcach, w ramach spotkań brokerskich STOM 2017, zorganizowanych przez Ośrodek Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

W spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele 30 firm z Polski, Chorwacji, Czech i Włoch.

GALERIA ZDJĘĆ:

DSC 5706     DSC 5741

DSC 5753     DSC 5698

DSC 5704     DSC 5722

DSC 5716     DSC 5732

DSC 5739     DSC 5665

Ośrodek Komisji Europejskiej dla przedsiębiorstw Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach, serdecznie zaprasza do udziału w SPOTKANIACH BIZNESOWYCH firm w ramach targów STOM.

Spotkania biznesowe, określane także jako spotkania brokerskie, czy spotkania kooperacyjne to bardzo skuteczna forma pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych i kontrahentów. Polegają na bilateralnych spotkaniach twarzą w twarz przedstawicieli dwóch firm. Dwustronne rozmowy biznesowe uważane są za jedną z najlepszych form nawiązywania trwałych kontaktów biznesowych.

Dobór partnerów i aranżacja spotkań są dokonywane na podstawie wcześniejszych zgłoszeń firm przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

Enterprise Europe Network to sieć 600 ośrodków z blisko 50 krajów świata, które każdego roku świadczą usługi dla blisko 2 milionów firm.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

• Dobór partnera do indywidualnych rozmów, aranżacja spotkań, opracowanie planu spotkań,
  • Miejsce spotkań i rozmów na terenie targów- wsparcie organizacyjne przed, podczas oraz po spotkaniach, organizacja spotkań, catering, sale wyposażone w laptopy z dostępem do internetu,
  • Bezpłatna obsługa tłumacza w trakcie spotkań,
  • Koszty udziału w spotkaniach brokerskich- udział jest bezpłatny. Firma nie ponosi żadnych kosztów związanych z udziałem w spotkaniach,
  • Organizator zapewnia wszystkim firmom, które zgłoszą udział w spotkaniach bezpłatne wejściówki na targi,
  • Wsparcie organizatora przed, podczas oraz po spotkaniu w zakresie sporządzenia oferty- pomoc w opracowaniu oferty, tłumaczenie oferty oraz opracowanie i druk pakietów informacyjno-promocyjnych z ofertami firm.

WAŻNE DATY:

• 15 marca 2017 roku- zakończenie naboru zgłoszeń- nabór przedłużony do 17 marca
  • 20-25 marca 2017 roku- aranżacja spotkań
  • 29 marca 2017 roku- od 10:00 do 15:00 spotkania brokerskie

JĘZYK SPOTKANIA:

Polski, angielski

GRUPY DOCELOWE i ZAKRES BRANŻOWY:

Przedsiębiorstwa, instytucje, ośrodki badawcze działające w sektorach związanych z:

• Maszyny, urządzenia i technologie do obróbki wiórowej
  • Maszyny, urządzenia i technologie do obróbki plastycznej
  • Maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali
  • Maszyny, urządzenia i technologie do obróbki termicznej
  • Obrabiarki CNC
  • Oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek
  • Roboty, automaty, linie technologiczne
  • Wycinarki laserowe, wykrawarki, prasa krawędziowa, nożyce gilotynowe
  • Spawanie, spawanie laserowe
  • Maszyny, urządzenia i materiały ścierne
  • Preparaty do obróbki: dodatki smarne, komponenty, chłodziwa, itp.
  • Usługi, serwis, remonty i modernizacje, maszyny używane
  • Urządzenia kontrolno-pomiarowe, technika pomiarowa i badanie materiałów
  • Kontrola jakości
  • Oprogramowanie CAD-CAM, wspomaganie komputerowe procesów obróbki metali
  • Wyposażenie fabryk i magazynów, urządzenia znakujące
  • Ochrona środowiska, recykling
  • Bezpieczeństwo i higiena pracy, urządzenia i sprzęt ochronny
  • Szkolenia, certyfikacja
  • Instytucje, instytuty, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, wydawnictwa branżowe
  • Narzędzia
  • Spawalnictwo

W związku z odbywającymi się w Targach Kielce Dniami Druku 3d w dniach 28-30 marca 2017, zapraszamy do rejestracji udziału w spotkaniach biznesowych także firmy zainteresowane tą branżą.

MIEJSCE SPOTKANIA:

TARGI KIELCE, ul. Zakładowa 1

Spotkania odbędą się przy okazji  X Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOLX Targów Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTINGIV Targów Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASERXII Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO.

KONTAKT:

Sylwia Zieja
s_zieja@siph.com.pl

ZESZŁOROCZNA EDYCJA:

STOM 2016

Jak zapisać się na wydarzenie:

1. Aby zapisać się na wydarzenie musisz posiadać konto w naszym systemie.

2. Zarejestruj nowe konto klikając przycisk 'Zarejestruj nowe konto' jeśli posiadasz już swoje konto zaloguj się na nie klikając przycisk 'Zaloguj się'.

3. Po założeniu konta lub zalogowaniu się przejdź na stronę wybranego wydarzenia i zapisz się na nie klikając przycisk 'Zapisz mnie na to wydarzenie'

Cofnij Zarejestruj nowe konto Zaloguj się