Spotkania brokerskie

Firm z branży metalowej

Kielce, 21 września 2016

RELACJA Z WYDAŻENIA:

Blisko 30 bilateralne spotkania firm odbyły się w Kielcach, w ramach spotkań brokerskich METAL 2016, zorganizowanych przez Ośrodek Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

W spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele 18 firm z Polski, Czech, Niemiec i Słowenii.

GALERIA ZDJĘĆ:

DSC 5058 DSC 5067

DSC 5068  DSC 5070

Ośrodek Komisji Europejskiej dla przedsiębiorstw Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach, serdecznie zaprasza do udziału w organizowanych w ramach XXI międzynarodowych targów technologii dla odlewnictwa METAL oraz ALUMINIUM & NonFerMet i Recykling 2016 SPOTKAŃ KOOPERACYJNYCH dla firm z branży metalowej.

Spotkania biznesowe określane także jako kooperacyjne lub brokerskie to bardzo skuteczna forma pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych i kontrahentów. Polegają na bilateralnych spotkaniach twarzą w twarz przedstawicieli dwóch firm. Dwustronne rozmowy biznesowe uważane są za jedną z najlepszych form nawiązywania trwałych kontaktów biznesowych.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

• Dobór partnera do indywidualnych rozmów, aranżacja spotkań, opracowanie planu spotkań,
  • Miejsce spotkań i rozmów na terenie targów- wsparcie organizacyjne przed, podczas oraz po spotkaniach, organizacja spotkań, catering, sale wyposażone w laptopy z dostępem do internetu,
  • Bezpłatna obsługa tłumacza w trakcie spotkań,
  • Koszty udziału w spotkaniach kooperacyjnych- udział jest bezpłatny. Firma nie ponosi żadnych kosztów związanych z udziałem w spotkaniach,
  • Organizator zapewnia wszystkim firmom, które zgłoszą udział w spotkaniach bezpłatne wejściówki na targi,
  • Wsparcie organizatora przed, podczas oraz po spotkaniu w zakresie sporządzenia oferty- pomoc w opracowaniu oferty, tłumaczenie oferty oraz opracowanie i druk katalogów promocyjnych z ofertami firm.

WAŻNE DATY:

• 7 września 2016 roku- zakończenie naboru zgłoszeń
  • 8-12 września 2016 roku- aranżacja spotkań
  • 21 września 2016 roku- od 10:00 do 15:00 spotkania brokerskie

JĘZYK SPOTKANIA:

Polski, angielski

GRUPY DOCELOWE i ZAKRES BRANŻOWY:

Przedsiębiorstwa, instytucje, ośrodki badawcze działające w sektorach związanych z odlewnictwem.

MIEJSCE SPOTKANIA:

TARGI KIELCE, ul. Zakładowa 1, Kielce

Spotkania odbędą się przy okazji Międzynarodowych targów technologii dla odlewnictwa METAL oraz Międzynarodowych Targów Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NonFerMet i Recykling 2016

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach:

Sylwia Zieja tel. 41 368 02 78, e-mail: s_zieja@siph.com.pl

Emilia Sutowicz tel. 41 368 02 78, e-mail: e_sutowicz@siph.com.pl

METAL 2014

fb icon 325x325

Jak zapisać się na wydarzenie:

1. Aby zapisać się na wydarzenie musisz posiadać konto w naszym systemie.

2. Zarejestruj nowe konto klikając przycisk 'Zarejestruj nowe konto' jeśli posiadasz już swoje konto zaloguj się na nie klikając przycisk 'Zaloguj się'.

3. Po założeniu konta lub zalogowaniu się przejdź na stronę wybranego wydarzenia i zapisz się na nie klikając przycisk 'Zapisz mnie na to wydarzenie'

Cofnij Zarejestruj nowe konto Zaloguj się