Spotkania brokerskie

Spotkania biznesowe STOM 2016

Firm z branży metalowej i maszynowej

Kielce, 10 marca 2016

RELACJA Z WYDAŻENIA:

63 bilateralne spotkania firm odbyły się w Kielcach, w ramach spotkań brokerskich STOM, zorganizowanych przez Ośrodek Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

W spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele 26 firm z Polski, Niemiec, Chorwacji, Włoch, Rumunii i Czech.

GALERIA ZDJĘĆ:

DSC 4762

DSC 4794

DSC 4800

DSC 4814

DSC 4815

DSC 4823

DSC 4868

Ośrodek Komisji Europejskiej dla przedsiębiorstw Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach, serdecznie zaprasza do udziału w SPOTKANIACH BIZNESOWYCH firm w ramach targów STOM.

Spotkania biznesowe, określane także jako spotkania brokerskie, to bardzo skuteczna forma pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych i kontrahentów. Polegają na bilateralnych spotkaniach twarzą w twarz przedstawicieli dwóch firm. Dwustronne rozmowy biznesowe uważane są za jedną z najlepszych form nawiązywania trwałych kontaktów biznesowych.

Dobór partnerów i aranżacja spotkań jest dokonywane na podstawie wcześniejszych zgłoszeń firm przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

Enterprise Europe Network to sieć 600 ośrodków z blisko 50 krajów świata, które każdego roku świadczą usługi dla blisko 2 milionów firm.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

• Dobór partnera do indywidualnych rozmów, aranżacja spotkań, opracowanie planu spotkań,
  • Miejsce spotkań i rozmów na terenie targów- wsparcie organizacyjne przed, podczas oraz po spotkaniach, organizacja spotkań, catering, sale wyposażone w laptopy z dostępem do internetu,
  • Bezpłatna obsługa tłumacza w trakcie spotkań,
  • Koszty udziału w spotkaniach brokerskich- udział jest bezpłatny. Firma nie ponosi żadnych kosztów związanych z udziałem w spotkaniach,
  • Organizator zapewnia wszystkim firmom, które zgłoszą udział w spotkaniach bezpłatne wejściówki na targi,
  • Wsparcie organizatora przed, podczas oraz po spotkaniu w zakresie sporządzenia oferty- pomoc w opracowaniu oferty, tłumaczenie oferty oraz opracowanie i druk pakietów informacyjno-promocyjnych z ofertami firm.

WAŻNE DATY:

• 10 lutego 2016 roku- zakończenie naboru zgłoszeń NABÓR ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO DNIA 17 LUTEGO 2016
  • 20-27 lutego 2016 roku- aranżacja spotkań
  • 10 marca 2016 roku- od 10:00 do 15:00 spotkania brokerskie

JĘZYK SPOTKANIA:

Polski, angielski

GRUPY DOCELOWE i ZAKRES BRANŻOWY:

Przedsiębiorstwa, instytucje, ośrodki badawcze działające w sektorach związanych z:

• Maszyny, urządzenia i technologie do obróbki wiórowej
  • Maszyny, urządzenia i technologie do obróbki plastycznej
  • Maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali
  • Maszyny, urządzenia i technologie do obróbki termicznej
  • Obrabiarki CNC
  • Oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek
  • Roboty, automaty, linie technologiczne
  • Wycinarki laserowe, wykrawarki, prasa krawędziowa, nożyce gilotynowe
  • Spawanie, spawanie laserowe
  • Maszyny, urządzenia i materiały ścierne
  • Preparaty do obróbki: dodatki smarne, komponenty, chłodziwa, itp.
  • Usługi, serwis, remonty i modernizacje, maszyny używane
  • Urządzenia kontrolno-pomiarowe, technika pomiarowa i badanie materiałów
  • Kontrola jakości
  • Oprogramowanie CAD-CAM, wspomaganie komputerowe procesów obróbki metali
  • Wyposażenie fabryk i magazynów, urządzenia znakujące
  • Ochrona środowiska, recykling
  • Bezpieczeństwo i higiena pracy, urządzenia i sprzęt ochronny
  • Szkolenia, certyfikacja
  • Instytucje, instytuty, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, wydawnictwa branżowe
  • Narzędzia
  • Spawalnictwo

W związku z odbywającymi się w Targach Kielce Dniami Druku 3d w dniach 10-11 marca 2016, zapraszamy do rejestracji udziału w spotkaniach biznesowych także firmy zainteresowane tą branżą.

MIEJSCE SPOTKANIA:

TARGI KIELCE, ul. Zakładowa 1

Spotkania odbędą się przy okazji  IX Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOLIX Targów Obróbki Blach STOM-BLECHIII Targów Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASERXI Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO.

KONTAKT:

Sylwia Zieja
s_zieja@siph.com.pl

ZESZŁOROCZNA EDYCJA:

STOM 2015

Jak zapisać się na wydarzenie:

1. Aby zapisać się na wydarzenie musisz posiadać konto w naszym systemie.

2. Zarejestruj nowe konto klikając przycisk 'Zarejestruj nowe konto' jeśli posiadasz już swoje konto zaloguj się na nie klikając przycisk 'Zaloguj się'.

3. Po założeniu konta lub zalogowaniu się przejdź na stronę wybranego wydarzenia i zapisz się na nie klikając przycisk 'Zapisz mnie na to wydarzenie'

Cofnij Zarejestruj nowe konto Zaloguj się