ŚWIĘTOKRZYSKI TRANSFER WIEDZY 2013 - Ogłoszenie Naboru - staże na Politechnice Świętokrzyskiej

STAŻE PRACOWNIKÓW FIRM NA POLITECHNICE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ - NABÓR ZAKOŃCZONY XII 2013 r.

Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa, jako Lider Projektu „Świętokrzyski Transfer Wiedzy – biznes dla nauki – nauka dla biznesu” wraz z Politechniką Świętokrzyską Partnerem Projektu ogłasza nabór chętnych do udziału w praktycznych stażach na Politechnice Świętokrzyskiej.

I Nabór zgłoszeń  - 3 staże na Politechnice Świętokrzyskiej - nabór rozstrzygnięty, wyniki podanow w załącznikach

Składanie formularzy zgłoszeniowych

do  30.06. 2013 r.

Potwierdzenie możliwości realizacji stażu i ustalenie osoby opiekuna (przez PŚk) oraz złożenie wstępnej wersji IPS (przez kandydata)

do 21.07. 2013 r. zmiana terminu
do 25.07.2013 r.

Komisja Oceny

31.07.2013 r.

Złożenie ostatecznej wersji IPS (opracowanej wspólnie z opiekunem) i zawieranie umów stażowych

I połowa
września 2013 r.

Rozpoczęcie realizacji staży

15.09.2013 r.

II Nabór zgłoszeń  - 4 staże na Politechnice Świętokrzyskiej - nabór zakończono, zmiana regulaminu i załączników - wrzesień 2013 r.

Składanie formularzy zgłoszeniowych

do  4.11.2013 r.

do 25.11.2013 r.

Komisja Oceny - wyniki komisji w załacznikach

10.12.2013 r.

Styczeń 2014 r.

Rozpoczęcie realizacji staży

15.02.2014 r.

Osoby zainteresowane udziałem w stażach na Politechnice Świętokrzyskiej proszone są o zapoznanie się z dokumentami umieszczonymi poniżej. Rejestracji zgłoszenia mozna dokonać poprzez zakładkę Strefa przedsiebiorcy

Miejsce składania zgłoszeń:

Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa
ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce

III piętro, tel. 41 368 02 78
w godzinach: 8:00 - 15:00

Politechnika Świętokrzyska
Aleja Tysiąclecia PP 1, 25-314 Kielce

Budynek A, pok. 18 C
Dział Współpracy z Podmiotami Gospodarczymi
i Innowacyjnej Gospodarki

tel. 41 34 24 319
w godzinach: 8.00 – 15:00

Osoby do kontaktu:

Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa

• Marta Pawłowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  • Emilia Sutowicz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Politechnika Świętokrzyska

•  Agnieszka Wszędybył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.