Świętokrzyski Transfer Wiedzy 2013 - Ogłoszenie Naboru na staże w firmach

STAŻE NAUKOWCÓW W ŚWIĘTOKRZYSKICH FIRMACH - NABÓR ZAKOŃCZONY XII 2013 r.

Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa, jako Lider Projektu „Świętokrzyski Transfer Wiedzy – biznes dla nauki – nauka dla biznesu” wraz z Politechniką Świętokrzyską Partnerem Projektu ogłasza nabór chętnych do udziału w praktycznych stażach w przedsiębiorstwach oraz na Politechnice Świętokrzyskiej.

I Nabór zgłoszeń - 10 staży w przedsiębiorstwach województwa świętokrzyskiego - nabór roztrzygnięty, wyniki podano w załącznikach

Składanie formularzy zgłoszeniowych            do 24.06.2013 r.
Składanie Indywidualnego Planu Stażu         do 10.07.2013 r. zakończono przyjmowanie zgłoszeń do I Naboru
Komisja oceny                                              15.07.2013 r.
Zawieranie umów stażowych                        sierpień 2013 r.
Rozpoczęcie realizacji staży                          wrzesień 2013 r.

II Nabór zgłoszeń - 10 staży w przedsiębiorstwach województwa świętokrzyskiego  - NABÓR  ZAKOŃCZONO - zmiana załączników do regulaminu - wrzesień 2013

Składanie formularzy zgłoszeniowych              do 02.11.2013 r.
Składanie Indywidualnego Planu Stażu           do 25.11.2013 r.
Komisja oceny                                               10.12.2013 r. - wyniki komisji w załącznikach
Zawierania umów stażowych              grudzień 2013 – styczeń 2014 r.
Rozpoczęcie realizacji staży                          styczeń 2014 r.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zapoznanie się z dokumentami umieszczonymi poniżej. Rejestracji zgłoszenia przedsiebiorcy mogą dokonać poprzez zakładkę Strefa przedsiebiorcy, a zainteresowani naukowcy poprzez zakładkę Strefa naukowca.

Staże w przedsiębiorstwach

Regulamin staże SIPH
Formularz zgłoszeniowy pracownika naukowego- staże SIPH
Formularz zgłoszeniowy przedsiębiorstwa przyjmujacego na staż -staże SIPH
Indywidualny Plan Stażu SIPH
Karta oceny IPS SIPH

Miejsce składania zgłoszeń:

osobiście lub drogą pocztową:

Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa
ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
III pietro, tel. 41 368 02 78
w godzinach: 8:00 - 15:00

w postaci scanu na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Osoby do kontaktu:
Marta Pawłowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Emilia Sutowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.