Panel dyskusyjny - Liderw, Brokerw, Animatorw i Menederw Innowacji

Staropolska Izba Przemysowo ? Handlowa ma przyjemno zaprosi wszystkich Brokerw, Liderw, Animatorw i Menederw innowacji, ktrzy wczyli si w dziaania na rzecz rozwoju innowacji w regionie do udziau w Panelu dyskusyjnym -?Komunikacja wewntrzna Krgu Transfer Wiedzy?.

Panel odbdzie si w dniu 21 czerwca 2013 r. w Odyssey Club Hotel w Dbrowie k/ Kielc.Tematem spotkania bdzie przedstawienie portalu komunikacyjnego Krgu Transfer Wiedzy.

Prosimy o potwierdzenie udziau do 19.06.2013 r. na nr telefonu: 41368 02 78 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spotkanie Krgu Transfer Wiedzy

Staropolska Izba Przemysowo ? Handlowa, ma przyjemno zaprosi przedsibiorcw oraz przedstawicieli nauki i administracji do udziau w spotkaniu Krgu Transfer Wiedzy na temat ?Transfer wiedzy i komercjalizacja bada w perspektywie 2014 ? 2020?.

Spotkanie odbdzie si w dniu 21 czerwca 2013 r. w Odyssey Club Hotel w Dbrowie k/Kielc. Tematem spotkania bdzie wymiana pogldw na temat polityki Unii Europejskiej w nowym okresie programowania zwizanej z projektami inwestycyjnymi firm realizowanymi w oparciu o wspprac biznesu z nauk.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Fotorelacja ze spotkania w dniu 21.06.2013r. www.siph.com.pl/Aktualnosci