Kreatywność i Innowacje

18 grudnia 2012r. w godzinach od 9:30 do 14:00 odbędzie się seminarium pn. Kreatywność i Innowacje, na które zapraszamy do Hotelu Łysogóry w Kielcach, ul. Sienkiewicza 78, sala JODŁOWA

Zapraszamy przedsiębiorców i ich pracowników z regionu świętokrzyskiego, pracowników naukowo – dydaktycznych oraz wszystkie osoby zainteresowane problematyką technik twórczego myślenia i innowacyjnego rozwiązywania problemów do udziału w spotkaniu.

Profesor Jan Fazlagić zapozna uczestników spotkania z następującą tematyką:

•  Czy można uczynić ludzi bardziej innowacyjnymi? Jak przejść od „twórczości” do „Twórczości”?
  • Cechy kultury organizacyjnej, która sprzyja innowacyjności.
  • Wykorzystanie klientów do współtworzenia innowacji (crowdsourcing).
  • Przywództwo w zespołach kreatywnych –jak uczynić zespoły bardziej kreatywnymi?
  • Co zrobić, aby zamienić firmę w „fabrykę innowacji”?
  • Marketing innowacyjnych produktów i usług

Jan Fazlagić jest Profesorem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uczelni Vistula, jednym z prekursorów Knowledge Management w Polsce, ekspertem w dziedzinie zarządzania wiedzą (KM), transferu technologii (TT) oraz kapitału intelektualnego (ICM).

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 13 grudnia 2012 r. do Staropolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w Kielcach, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce Tel./Fax.: +48 41 368 02 78, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Udział w konferencji  jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.

Załączniki:
Pobierz plik (formularz KRESTYWNOŚĆ I INNOWACJE.doc)formularz KRESTYWNOŚĆ I INNOWACJE.doc[Formularz Zgłoszeniowy]130 Kb
Pobierz plik (program KREATYWNOŚĆ I INNOWACJE_1.pdf)program KREATYWNOŚĆ I INNOWACJE_1.pdf[program]285 Kb