OSTATNIE 3 WOLNE MIEJSCA NA STAE PRACOWNIKW NAUKOWYCH W PRZEDSIEBIORSTWACH

Staropolska Izba Przemysowo ? Handlowa, jako Lider Projektu ?witokrzyski Transfer Wiedzy ? biznes dla nauki ? nauka dla biznesu? ogasza nabr chtnych do udziau w praktycznych staach w przedsibiorstwach wojewdztwa wietokrzyskiego.

Etapy naboru:

12 - 18.06.2014r skadanie kompletu dokumentw (formularzy zgoszeniowych pracownika naukowego oraz przedsibiorcy przyjmujcego na sta wraz z Indywidualnym Planem Stau )

23-27.06.2014r Komisja oceny
.
czerwiec-lipiec 2014r Zawierania umw staowych
.
lipiec 2014r. Rozpoczcie realizacji stay

Osoby zainteresowane udziaem proszone s o zapoznanie si z dokumentami umieszczonymi poniej.

Miejsce skadania zgosze:

• osobicie lub drog pocztow:

Staropolska Izba Przemysowo - Handlowa
ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
III pietro, tel. 41 368 02 78
w godzinach: 8:00 - 15:00

Osoby do kontaktu:
Marta Pawowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Emilia Sutowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.