PŁATNE STAŻE W BIZNESIE – II NABÓR WNIOSKÓW

Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa przyjmuje zgłoszenia na organizację staży w biznesie oraz w Politechnice Świętokrzyskiej.
Podczas staży przedsiębiorcy wspólnie z naukowcami wypracowują rozwiązania udoskonalające procesy technologiczne, produkcyjne lub organizacyjne w przedsiębiorstwach.

Zapraszamy do zapoznania się szczegółowymi zasadami realizacji staży, które przedstawiono w zakładce Płatne staże.

Przedsiębiorcy zainteresowani przyjęciem pracownika naukowego na staż mogą dokonać rejestracji zgłoszenia poprzez zakładkę
Strefa przedsiębiorcy.

Pracownicy naukowi zainteresowani odbyciem stażu w biznesie mogą dokonać rejestracji zgłoszenia poprzez zakładkę
Strefa naukowca.