ŚWIĘTOKRZYSKIE DNI INNOWACJI 2013

Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa uczestniczy w Świętokrzyskich Dniach Innowacji 2013.
To już druga edycja spotkań zainicjowanych przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego – Biuro Innowacji, mających pobudzać do działań kreatywnych, rozwoju przedsiębiorczości, a przede wszystkim do współpracy jednostek naukowo-badawczych z biznesem, środowiskiem otoczenia biznesu i instytucjami rozwoju regionalnego.

Zapraszamy do spotkania z Ośrodkiem Enterprise Europe Network Staropolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej podczas regionalnych forów innowacji w dniach 4-6 czerwca 2013 r.

Szczegółowy program Świetokrzyskich Dni Innowacji 2013 na stronie www.spinno.pl

Podczas Świetokrzyskich Dni Innowacji 2013 Staropolska Izba Przemysłwo - Handlowa zaprezentowała
Mechanizm Kojarzenia Partnerów, wykorzystywany do inicjowania współpracy nauki z biznesem.

Załączniki:
Pobierz plik (Mechanizm kojarzenia partnerów.pdf)Mechanizm kojarzenia partnerów.pdf[ ]1931 Kb