Staropolska Izba Przemysowo ? Handlowa uczestniczy w witokrzyskich Dniach Innowacji 2013.
To ju druga edycja spotka zainicjowanych przez Samorzd Wojewdztwa witokrzyskiego ? Biuro Innowacji, majcych pobudza do dziaa kreatywnych, rozwoju przedsibiorczoci, a przede wszystkim do wsppracy jednostek naukowo-badawczych z biznesem, rodowiskiem otoczenia biznesu i instytucjami rozwoju regionalnego.

Zapraszamy do spotkania zOrodkiem Enterprise Europe NetworkStaropolskiej Izby Przemysowo ? Handlowej podczas regionalnych forw innowacji w dniach 4-6 czerwca 2013 r.

Szczegowy program wietokrzyskich Dni Innowacji 2013 na stronie www.spinno.pl

Podczas wietokrzyskich Dni Innowacji 2013 Staropolska Izba Przemyswo - Handlowa zaprezentowaa
Mechanizm Kojarzenia Partnerw, wykorzystywany do inicjowania wsppracy nauki z biznesem.

Załączniki:
Pobierz plik (Mechanizm kojarzenia partnerw.pdf)Mechanizm kojarzenia partnerw.pdf[ ]1931 Kb