TRANSFER WIEDZY NAUKA ? BIZNES (nowy projekt)

Staropolska Izba Przemysowo ? Handlowa z przyjemnoci informuje, e rozpocza z dniem 1 kwietnia 2013 r. realizacj nowego projektu pn. ?witokrzyski Transfer Wiedzy ? biznes dla nauki ? nauka dla biznesu?. Projekt realizowany bdzie do 28 lutego 2015 r. w partnerstwie z Politechnik witokrzysk w Kielcach.

Gwnym celem projektu jest wykorzystanie potencjau intelektualnego uczelni dla podniesienia innowacyjnoci i konkurencyjnoci przedsibiorstw wojewdztwa witokrzyskiego poprzez wzmocnienie bezporedniej wsppracy pomidzy pracownikami uczelni i pracownikami przedsibiorstw. Transfer wiedzy i innowacji midzy sfer nauki, a przedsibiorstwami wojewdztwa witokrzyskiego realizowany bdzie poprzez stae dla pracownikw naukowych, naukowo ? dydaktycznych i dydaktycznych, pracownikw przedsibiorstw oraz poprzez zatrudnienie personelu wyskokokwalifikowanego.

W projekcie zaplanowano realizacj:

20 stay dla pracownikw naukowych, naukowo ? dydaktycznych i dydaktycznych
w przedsibiorstwach,

7stay dla pracownikw firm odbywajcych sta naukowy na Politechnice witokrzyskiej,

10 ekspertw - tymczasowe zatrudnienie w MMP wysoko wykwalifikowanego personelu.

Dziki realizacji stay przedsibiorca ma moliwo udoskonalenia procesw produkcyjnych
i organizacyjnych, a pracownicy naukowi maj moliwo nabycia dowiadczenia i praktycznego zastosowania posiadanej wiedzy w biznesie.

• Czas trwania stau w przedsibiorstwie ? do 8 miesicy
  • Czas trwania stau na Politechnice witokrzyskiej ? do 6 miesicy
  • Tymczasowe zatrudnienie wysokokwalifikowanego personelu w przedsibiorstwie ? do 8 miesicy

Serdecznie zachcamy do udziau w projekcie witokrzyskich przedsibiorcw zainteresowanych przyjciem na sta pracownika naukowego lub te moliwoci odbycia przez pracownika firmy stau na uczelni.

Regulamin oraz szczegowe informacje zostan wkrtce umieszczone na stronie internetowej.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem projektu:

Staropolska Izba Przemysowo ? Handlowa, 25-002 Kielce, ul. Sienkiewicza 53, tel.: 41/ 368 02 78

Marta Pawowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Emilia Sutowicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.