Staropolska Izba Przemysowo ? Handlowa w ramach realizacji projektu pn.: ?witokrzyski Transfer Wiedzy ? wiedza i praktyka dla rozwoju gospodarki? zaprasza przedsibiorcw i ich pracownikw z regionu witokrzyskiego, pracownikw naukowo ? dydaktycznych oraz wszystkie osoby zainteresowane problematyk technik twrczego mylenia i innowacyjnego rozwizywania problemw do udziau w spotkaniu pn.: Kreatywno i Innowacje.

Uczestnicy spotkania bd mieli moliwo poznania:

• Czy mona uczyni ludzi bardziej innowacyjnymi?
    Jak przej od ?twrczoci? do ?Twrczoci??
  • Cechy kultury organizacyjnej, ktra sprzyja innowacyjnoci.
  • Wykorzystanie klientw do wsptworzenia innowacji (crowdsourcing).
  • Przywdztwo w zespoach kreatywnych ?jak uczyni zespoy bardziejkreatywnymi?
  • Co zrobi, aby zamieni firm w ?fabryk innowacji??
  • Marketing innowacyjnych produktw i usug

Spotkanie odbdzie si 18 grudnia 2012r. w godzinach od 9:30 do 14:00
w Hotelu ysogry w Kielcach, ul. Sienkiewicza 78, sala JODOWA

Zaproszonym gociemjest - Jan Fazlagi, Profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uczelni Vistula, jeden z prekursorw Knowledge Management w Polsce, ekspert w dziedzinie zarzdzania wiedz (KM), transferu technologii (TT) oraz kapitau intelektualnego (ICM).

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesanie formularza zgoszeniowego do dnia 13 grudnia 2012 r. do Staropolskiej Izby Przemysowo ? Handlowej w Kielcach, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce Tel./Fax.: +48 41368 02 78, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Udzia w konferencji jest bezpatny. Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejno zgosze.

Załączniki:
Pobierz plik (formularz KRESTYWNO I INNOWACJE.doc)formularz KRESTYWNO I INNOWACJE.doc[Forumularz Zgoszeniowy]130 Kb
Pobierz plik (program KREATYWNO I INNOWACJE_1.pdf)program KREATYWNO I INNOWACJE_1.pdf[Program]285 Kb
Pobierz plik (ZAPROSZENIE forum KiI_18_12_2012.pdf)Zaproszenie[Zaproszenie]379 Kb